• In English
 • Розвиток відносин з Україною залишається однією з ключових тем зовнішньої політики Німеччини, – Державний секретар Федерального МЗС Німеччини Вальтер Лінднер
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 19 жовтня 2018 року о 18:59

   «Розвиток відносин з Україною залишається однією з ключових тем зовнішньої політики Німеччини», – заявив в Києві 19 жовтня 2018 року Державний секретар Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Вальтер Лінднер під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

  В.Лінднер перебуває в Україні на чолі делегації державних секретарів шести міністерств. Починаючи з 2014 року, це вже четвертий візит державних секретарів Німеччини в Україну, направлений на підтримку прямого діалогу з профільними міністерствами. Цьогорічний візит здійснюється в рамках підготовки до візиту в Україну Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель.

  Міністр П.Клімкін подякував німецькій стороні за фінансову та технічну підтримку, яка надається нашій державі, зокрема за продовження мандату Спеціального уповноваженого з питань децентралізації та належного урядування Георга Мільбрадта.
  П.Клімкін підкреслив зростання активності німецького бізнесу в Україні, що свідчить про довіру реформам, які впроваджуються Урядом України. Окремо закликав німецьку сторону посилити фінансову підтримку у розвиток малого та середнього підприємництва в нашій державі.

  Державний секретар МЗС ФРН у свою чергу наголосив на важливості впровадження реформ в Україні у контексті підтримки макроекономічної стабільності та створення сприятливих умов для іноземного бізнесу.

  В.Лінднер окремо відзначив прогрес у реалізації домовленостей в рамках незв’язаного фінансового кредиту в обсязі 500 млн євро та поінформував щодо наміру німецької сторони розширити рамкові умови подальшого фінансування.