• In English
 • Розвиток стартапів відбувається на місцях, - Дмитро Живицький
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 03 жовтня 2019 року о 16:14

  Минулого року Україна посіла 42 місце серед майже 140 країн з розвитку стартап-проектів. Це надзвичайний результат, адже розвиток інноваційної економіки в Україні сприяє зміцненню потенціалу країни як надійного фінансового і економічного партнера. Про це сказав Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький під час Міжнародної конференції «KYIV TECH HUB 2019».  

  «Такий успіх України – це синергія зусиль влади всіх рівнів, бізнесу та наших міжнародних партнерів. Адже розвиток стартапів відбувається якраз на місцях. Результати показують, що навіть в невеликому обласному центрі можна розробити і реалізувати унікальний продукт світового класу. Сьогодні інвестиції, в першу чергу, залежать від того, наскільки вони будуть захищені в нашій країні, і наскільки будуть підтримані державою. Зараз дуже важливо інноваційному бізнесу дати можливість вільно розвиватись», – зазначив Дмитро Живицький.  

  Він подякував польським партнерам за співпрацю у сфері підтримки інновацій. Зокрема, за реалізацію проекту «Польсько-Український Міст для Стартапів», який реалізується Фундацією «Фонд Співпраці» як частина програми «Polish Aid» Міністерства Закордонних Справ Польщі та Міністерству Інвестицій і Розвитку Республіки Польща за реалізацію проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

  Довідково 

  З 2018 року в Україні триває реалізація проекту Міністерства Інвестицій і Розвитку Республіки Польща «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва». Проект співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми Польської Допомоги задля Розвитку.

  Головною метою проекту є підтримка реалізації політики розвитку, у тому числі, політики підтримки підприємництва в Україні на регіональному й центральному рівнях, та стимулювання економічного співробітництва між Польщею та Україною.

  30 стартап-проектів серед 120 були обрані як кращі під час регіональних мітапів та менторських сесій. Ці проекти були сьогодні презентовані під час конференції «KYIV TECH HUB 2019» перед близько тридцятьма польськими інвестиційними фондами.

  Термін дії проекту: з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2020 року.