• In English
 • Розвиток атомно-промислового комплексу є одним із ключових аспектів енергетичної безпеки України, - Міненерговугілля

  Делегація Міненерговугілля на чолі із заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості  Юлією Підкоморною у рамках робочої поїздки до Дніпропетровської та Кіровоградської областей відвідала низку підприємств атомно-промислового комплексу, зокрема ВП «Дніпродзержинський хімічний завод», ДП «Смоли», «38 Відділ інженерно-технічних частин» та ДП «Бар’єр».

  Юлія Підкоморна провела робочу нараду на ВП «ДХЗ» з питань  роботи підприємств атомно-промислового комплексу, які належать до сфери управління Міненерговугілля та знаходяться у м. Кам’янське. Під час наради обговорили завдання, напрямки діяльності та шляхи  врегулювання проблемних питань.

  Також делегація відвідала гідрометалургійний завод ДП «Схід ГЗК» (ГМЗ), де ознайомилися з процесом переробки уранової руди, оглянули млинове відділення та склад готової продукції, ознайомилися з виробництвом та функціонуванням збудованого сховища сірчаної кислоти. Також проведено робочу нараду з метою обговорення ключових питань роботи підприємства «СхідГЗК», його структурних підрозділів та ДП «УкрНДПРІпромтехнології».

  «На 2019 рік підприємством визначені плани щодо збільшення обсягів виробництва уранового концентрату, зокрема, за рахунок реалізації інвестиційних проектів, які підтримуються Міненерговугілля», - наголосила заступник Міністра.

  Юлія Підкоморна приділила значну увагу питанням соціального захисту працівників. Зокрема, провела зустріч із активом первинної профспілкової організації ДП «СхідГЗК» та представниками Атомпрофспілки.

  У процесі обговорення проблемних питань заступник Міністра запевнила, що Міненерговугілля, ДП «СхідГЗК», ДК «Ядерне паливо» та ДП «НАЕК «Енергоатом» вживають відповідні дії щодо врегулювання проблемних питань та розвитку ДП «СхідГЗК», що має статус стратегічно важливого підприємства для економіки України та очікує на підтримку як галузевої профспілки, так  і органів влади на місцях щодо втілення в життя ініціатив Міністерства.