• In English
 • Розслідування українського Держфінмоніторингу визнано найкращим у світі
  Державна служба фінансового моніторингу України, опубліковано 27 вересня 2018 року о 14:38

  У період з 24 по 27 вересня 2018 року в м. Сідней (Австралія) відбулося чергове 25-те пленарне засідання Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки, участь у якому взяли представники Державної служби фінансового моніторингу. У засіданні задіяно понад 400 делегатів з 155 підрозділів фінансових розвідок (ПФР) країн світу.

  Традиційно в ході пленарного засідання підбито підсумки конкурсу «Найкраща справа Егмонтської групи» (BECA). Йдеться про виняткову справу, що демонструє багатосторонню співпрацю у справі про корупцію, яка привела до успішного повернення активів.

  За результатами ретельного відбору справ, що передував пленарному засіданню, серед учасників фіналістом вперше стала Україна.

  Під час голосування ПФР-членів Егмонтської групи - розслідування Державної служби фінансового моніторингу України визнано переможцем зазначеного престижного конкурсу.

  Справа стосувалася багатоступеневого та безпрецедентного за своєю складністю розслідування корупції та відмивання коштів колишніми високопосадовцями України.

  З детальною інформацією щодо вказаної події можна ознайомитися на сайті Держфінмоніторингу.