• In English
 • Розширення співпраці Укрдержархіву із Українською асоціацією усної історії
  Державна архівна служба України, опубліковано 22 лютого 2024 року о 13:42

  21 лютого 2024 року очільник Укрдержархіву Анатолій Хромов і співголова Української асоціації усної історії Наталія Ханенко-Фрізен підписали Меморандум про співробітництво між сторонами.

  Укладення Меморандуму відбулося під час круглого столу «Свідчення війни: від усної історії до національної документальної спадщини» в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану.

  Метою Меморандуму є об’єднання зусиль архівістів, дослідників, представників медіа та громадськості для забезпечення професійного збереження зібраних усноісторичних свідчень війни в Україні на всіх видах носіїв інформації як ключової джерельної бази для подальших історичних досліджень та розробка всеукраїнської стратегії, методологічних засад їх архівування з подальшим включенням до Національного архівного фонду України.

  Нагадаємо, що підписання Меморандуму є результатом домовленостей, досягнутих під час онлайн зустрічі Анатолія Хромова із керівництвом та представниками Української асоціації усної історії від 21 грудня 2023 року.