• In English
 • Розпочався візит в Японію делегації Міноборони України для участі у перших українсько-японських консультаціях з питань безпеки
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 жовтня 2018 року о 18:56

  11 жовтня розпочався візит в Японію делегації Міністерства оборони України на чолі із заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком для участі у перших українсько-японських консультаціях з питань безпеки.

  У рамках першого дня візиту делегація Міністерства оборони України спільно з делегацією Міністерства закордонних справ України на чолі із заступником Міністра закордонних справ України Василем Боднаром взяла участь у зустрічі та переговорах з парламентським Віце-міністром закордонних справ Японії Кадзуюкі Ямада в Міністерстві закордонних справ Японії, у ході яких були обговорені актуальні питання українсько-японських двосторонніх відносин.

  Українська делегація також відвідала головну військово-морську базу Сил самооборони Японії «Йокосука». Під час відвідання штабу ВМБ «Йокосука» генерал-лейтенант Анатолій Петренко зробив запис у книзі почесних гостей бази та провів переговори з командувачем бази віце-адміралом Г. Ватанабе. Сторони обговорили можливості та напрямки започаткування співробітництва між військово-морськими силами двох країн.

  Українська делегація також відвідала корабель-музей «Мікаса», флагманський броненосець адмірала Того, під керівництвом якого у 1905 році в ході російсько-японської війни  японська ескадра повністю знищила російську балтійську ескадру в битві при Цусімі.