• In English
 • Розпочався візит в Україну делегації Міністерства охорони краю Литовської Республіки
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 квітня 2019 року о 10:24

  11 квітня на виконання Плану двостороннього співробітництва між Міністерством оборони України та Міністерством охорони краю Литовської Республіки, до України прибули представники Литви.

  Литовську військову делегацію очолює Міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс. Зустрічав гостей Міністр оборони України Степан Полторак.

  Сьогодні вранці члени іноземної делегації взяли участь у ранковому церемоніалі вшанування загиблих українських військовослужбовців. Литовські військові посадовці віддали шану українським захисникам, які загинули під час виконання військових обов’язків та в ході бойових дій на сході України.

  Міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс та Міністр оборони України Степан Полторак поклали квіти до Стели пам’яті.

  Як планується, в рамках візиту глави оборонних відомств обговорять стратегію розвитку українсько-литовського воєнно-політичного та військового співробітництва. Також представники Литовської Республіки відвідають військові частини та підрозділи Збройних Сил України, в яких проводиться військова підготовка українських військовослужбовців литовськими інструкторами.

  Окрім того, учасники литовської військової делегації візьмуть участь у Київському безпековому форумі.