• In English
 • Розпочато голосування за нагородження премією Open Government Awards
  опубліковано 18 жовтня 2021 року о 15:44

  До 10-ї річниці заснування Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” Керівний комітет Партнерства планує відзначити найуспішніші зобов’язання країн-учасниць, спрямовані на підвищення рівня прозорості, підзвітності та громадської участі.

  З цією метою кожна країна могла номінувати одне зобов’язання на найвищу нагороду Партнерства – премію Open Government Awards. Номінації премії розподілені на 2 рівня: національний – OGP Impact Awards та місцевий – OGP Local Innovation Awards.

  За результатами відкритого голосування, проведеного у вересні 2021 р., на національному рівні від нашої країни номінована система Prozorro.Продажі – важлива складова плану дій з впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” на 2018 – 2020 роки. Під час реалізації відповідного завдання в Україні повністю змінене законодавство і впроваджені нові цифрові інструменти продажу та оренди державного і комунального майна.

  На місцевому рівні Україну представляють номінації від двох міст – Хмельницького та Вінниці, які у минулому році приєднались до програми Партнерства OGP Local.

  18 жовтня 2021 р. розпочато відкрите голосування за номінації від країн-учасниць Партнерства.

  Пропонуємо долучитися та підтримати нашу країну на міжнародному рівні!

  Взяти участь у голосуванні можна перейшовши на сторінки:

  Голосування триватиме до 22 жовтня 2021 року.

  Переможців буде відзначено на Глобальному саміті Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у грудні 2021 року.