• In English
 • Ростислав Карандєєв відвідав Державний історико-архітектурний заповідник у Святогірську

  Сьогодні, 3 липня, в межах робочої поїздки в Донецьку область т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв відвідав Державний історико-архітектурний заповідник у м. Святогірську.

  Т. в. о. Міністра поспілкувався з керівництвом заповідника про його розвиток, а також про дотримання пам’яткоохоронних вимог.

  Для нас важливо зберегти всі об’єкти історико-архітектурного заповідника у Святогірську, адже це важливі пам’ятки архітектури, історії та монументального мистецтва», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. 

  Нагадаємо, до складу заповідника входять 29 пам’ятників архітектури XVII – ХІХ ст., історії та монументального мистецтва й одна нововиявлена пам’ятка історії – руїни Садиби Потьомкіних ХІХ ст.

  15-16 березня, а також 17 серпня 2023 року задля безпечної експлуатації об’єктів заповідником спеціальна комісія обстежила будівлі. Це зроблено з метою фіксації та ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням об’єктів культурної спадщини.

  Більше читайте на сайті МКІП.