• In English
  • Російська Федерація поставляє на Донбас заборонені міни
    Міністерство оборони України, опубліковано 30 серпня 2018 року о 16:17

    Під час проведення робіт з очищення звільнених територій на сході України групи розмінування Збройних Сил України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної спеціальної служби транспорту та піротехнічні підрозділи центральних органів виконавчої влади знаходять протипіхотні міни радянського виробництва, які заборонені Оттавською конвенцією. Це, зокрема, протипіхотна міна ПМН-2. Про це 30 серпня під час брифінгу повідомив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності полковник Максим Комісаров.

    Він поінформував також про знайдений військовими саперами в районі проведення ООС пристрій НВУ-П «Охота», який вироблявся ще за часів Радянського Союзу.

    «Конкретно цей зразок є продуктом російського виробництва 2000 року випуску, і на території України його фізично бути не могло. Таким чином, ця знахідка є черговим вагомим доказом того, що Російська Федерація поставляє бойовикам та регулярним підрозділам ЗС РФ міни і боєприпаси», – підкреслив полковник Максим Комісаров.