• In English
 • Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 17:09

  Керівник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Роксоланою Стадник закликала учасників Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді» стати амбасадорами бренда Ukraine NOW у своїх країнах та регіонах України.

  «Ми вас запрошуємо бути амбасадорами Ukraine NOW у світі, у країнах та регіонах, з яких ви приїхали. Ukraine NOW – це Україна саме сьогодні – не вчора, не завтра. Сьогодні в Україні відбувається дуже багато змін, з’являється чимало стартапів, є потужна ІТ-галузь, аграрна галузь, змінюється управління державної служби, втілюються реформи. Тому просимо вас бути тими молодими амбасадорами Ukraine NOW, щоб у світі знали, які в Україні відбуваються хороші зміни», - сказала Роксолана Стадник під час спілкування з молоддю.

  Вона підкреслила, що іміджева кампанія Ukraine NOW є найбільш масштабною маркетинговою кампанію Уряду за всі роки незалежності, народилася ця креативна платформа саме у стінах Будинку Уряду за підтримки  експертів Британського уряду. «Саме цей слоган став нашою іміджевою політикою, яка популяризує Україну у світі», - наголосила керівник Департаменту.

  Роксолана Стадник нагадала, що 26 жовтня у Берліні відбулася офіційна церемонія нагородження за бренд Ukraine NOW, де вручено одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну Red Dot Design Award 2018. Єдиний стиль презентації країни в світі Ukraine NOW обрано переможцем в категорії Corporate Identity.

  Лого запропонувала українська креативна агенція Вanda, яка стала Агенцією року Red Dot Design Award 2018, а розробка та створення відбувалися в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики, за участю українських та зарубіжних експертів, Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів.

  Єдиний брендинг України Ukraine NOW був підтриманий на засіданні Уряду 10 травня 2018 року.

  Крім того, Роксолана Стадник повідомила молоді, що в стінах Уряду працює урядова платформа #єдинийголос, яку підтримують Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, на якій відбуваються різні активності. «Крім інформаційно-роз’яснювальної роботи, популяризації урядових реформ, тут відбуваються щотижневі зустрічі комунікаційників центральних органів влади, де обговорюються пріоритетні завдання та комунікаційні плани, питання іміджевої політики, а також зустрічі з відомими лідерами думок, експертами, піарниками, представниками громадськості та бізнесу, які діляться своїм досвідом з урядовцями: як зробити свою роботу креативнішою, доступнішою, впізнаванішою».

   

  Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW Роксолана Стадник закликала молодь діаспори та регіонів стати амбасадорами Ukraine NOW