• In English
 • Реабілітація військовослужбовців та допомога членам їхніх сімей є обов’язком держави, – Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 17:28

  Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Оле Хорпестадом. Сторони обговорили роботу в Україні Трастового Фонду НАТО зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну.

  Віце-прем’єр-міністр поінформувала норвезьких партнерів про зусилля, яких докладає наша держава в частині розбудови системи соціального захисту і реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей. Створення Міністерства у справах ветеранів, переконана вона, стане важливим кроком у цій роботі.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що психологічна реабілітація ветеранів залишається пріоритетною для українського Уряду і висловила сподівання на продовження допомоги Північноатлантичного альянсу Україні в межах Програми зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну.

  Віце-прем’єр-міністр також зазначила, що Україна сподівається на подальшу підтримку Норвегії, яка є провідною країною Трастового Фонду НАТО зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну. «Ми розраховуємо на підтримку Норвегією основних рекомендацій, зроблених оціночною групою напередодні, щодо початку наступного етапу Трастового Фонду», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Реабілітація військовослужбовців та допомога членам їхніх сімей є обов’язком держави, – Іванна Климпуш-Цинцадзе