• In English
 • Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами: відкрито 3-й модуль онлайн-курсу
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 25 червня 2018 року о 09:47

  Для вчителів, які хочуть дізнатися більше про те, як налаштувати батьківську спільноту на прийняття інклюзивного навчання в школі, на сайті EdEra відкрився 3-й модуль онлайн-курсу «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами».

  За словами представників ГО «Смарт освіта», з цього модуля вчителі дізнаються, як співпрацювати з батьками дитини з особливими освітніми потребами, як налагодити включення дитини в колектив класу, а також - як сформувати позитивне ставлення до інклюзивного навчання з боку батьківської спільноти загалом.

  Півгодинний модуль «Робота вчителя з батьками» буде корисним для всіх учасників освітнього процесу.

  Нагадаємо, що вже зараз онлайн-курс «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» опановують близько 15,7 тисячі освітян зі всієї країни. Понад 11 тисяч з них вже пройшли підсумкові тести перших двох модулів - «Філософія інклюзії. Частина 1» та «Організація інклюзивної освіти в Україні. Частина 1». Загалом же курс складатиметься з 6 модулів.

  Серед освітян, що вже зареєструвалися і проходять курс, більш як 50%-— це вчителі початкової школи, 11% - представники адміністрацій загальноосвітніх шкіл, 9% - вчителі-предметники, 9% - працівники дитячих садочків, 7% - психологи, 4% - корекційні педагоги, 2% - логопеди та 8% - інші охочі.

  Щоб зробити курс ще практичнішим, учасникам пропонують долучитися до опитування і через форму зворотного зв’язку допомогти упорядникам вдосконалити курс (посилання на форму зворотного зв'язку можна знайти на сторінках курсу).

  Довідково

   Онлайн-курс «Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» розроблено ГО «Смарт освіта» у партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

  Нагадуємо, що для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків уже з вересня цього року, відкрито онлайн-платформу для підвищення кваліфікації.