• In English
 • Результати моніторингу оприлюднення головними розпорядниками результатів оцінки ефективності бюджетних програм державного бюджету за 2020 рік
  Міністерство фінансів України, опубліковано 04 червня 2021 року о 17:04

  У травні поточного року Мінфіном проведено моніторинг оприлюднення головними розпорядниками результатів оцінки ефективності бюджетних програм державного бюджету за 2020 рік.

  Відповідно до Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів організовують та здійснюють моніторинг виконання бюджетних програм, здійснюють оцінку їх ефективності та оприлюднюють її результати шляхом розміщення на своїх офіційних сайтах у двотижневий строк після подання річної бюджетної звітності (статті 22 та 28 Бюджетного кодексу України).

  Вперше за результатами 2020 року оцінка ефективності бюджетних програм державного бюджету проводилася відповідно до нового Порядку, розробленого Мінфіном (наказ Мінфіну від 19.05.2020  № 223 «Про оцінку ефективності бюджетних програм державного бюджету»).

  На сьогодні 61 головний розпорядник коштів державного бюджету розмістив результати оцінки ефективності бюджетних програм державного бюджету за 2020 рік на своїх вебсайтах.

  Ознайомитися з оприлюдненими матеріалами можна /за посиланням/.