• In English
 • Результати конкурсу з обрання членів від громадськості до складу Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ
  опубліковано 07 травня 2021 року о 16:15

  Підведені підсумки конкурсу з обрання семи членів від громадськості до складу Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».


  Рейтинг кандидатів за результатами оцінювання:

  До складу Координаційної ради увійдуть перші 7 кандидатів, які набрали найбільшу кількість балів у рейтингу: Олексій Орловський; Олеся Архипська;  Святослав Абрамов; Олексій Коваленко; Інна Скляр; Вячеслав Курило; Євген Полтенко.

  Для участі у конкурсі представники інститутів громадянського суспільства мали подати заявки, що включали мотиваційний лист, пропозиції щодо розвитку Ініціативи в Україні на найближчі два роки та опис попередньої діяльності, пов’язаної з реалізацією Ініціативи, підтверджений посиланнями на відповідні публікації в Інтернеті, звіти про діяльність інституту громадянського суспільства, повідомлення у засобах масової інформації тощо.

  Подані заявки пройшли оцінювання представниками міжнародних організацій (Програма розвитку ООН в Україні, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Офіс Ради Європи в Україні, Національний демократичний інститут (NDI) в Україні, Innovating Governance Association (Австрія). Оцінювання проводилось за шкалою від 0 до 10 балів,  що складалися з оцінки: мотиваційного листа (1 – 2 бали); пропозицій щодо розвитку Ініціативи в Україні на найближчі 2 роки (1 – 4 бали); попередньої діяльності в рамках Ініціативи (1 – 4 бали).


  Довідково

  Координаційна рада з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 червня 2012 р. № 671. Основними завданнями Ради є сприяння координації заходів з реалізації Ініціативи та залученню інститутів громадянського суспільства до її реалізації. До складу Ради мають входити 7 представників від органів виконавчої влади та 7 представників від громадськості, обраних на конкурсних засадах.

  Детальніше про реалізацію Ініціативи в Україні – на Урядовому порталі та у мережі Фейсбук.