• In English
 • Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Грузії розвиток двосторонніх відносин
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 травня 2021 року о 16:10

  У п’ятницю, 7 травня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Грузії Іраклієм Гарібашвілі. Очільники Урядів обговорили розвиток співробітництва, нові напрямки співпраці, протидію поширенню COVID-19 та зміцнення обороноздатності.

  Денис Шмигаль привітав Іраклія Гарібашвілі з призначенням на посаду Прем’єр-міністра Грузії в лютому цього року. Він відзначив, що Грузія є одним із важливих партнерів України.

  «Ми отримали цілком нові можливості для зміцнення відносин між нашими країнами. Україна й Грузія мають дуже гарні перспективи для розвитку співпраці в галузі логістики, транзиту й торгівлі», — зазначив Прем’єр-міністр України.

  Так, очільник українського Уряду запропонував Прем’єр-міністру Грузії відновити роботу Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з економічного співробітництва.

  Під час розмови сторони також відзначили важливість посилення обороноздатності країн через запровадження стандартів НАТО та порушили питання протидії COVID-19.

  Денис Шмигаль також подякував грузинській стороні за повернення в Україну Надзвичайного й Повноважного Посла Грузії. За його словами, це один із головних кроків для зміцнення двосторонніх відносин. Глава українського Уряду додав, що особиста зустріч з Прем’єр-міністром Грузії виведе міждержавні взаємини на новий рівень. Зокрема, Денис Шмигаль підтвердив готовність відвідати Грузію цього року.

  Зі свого боку Іраклій Гарібашвілі зазначив, що Україна є особливим другом для Грузії, і вони налаштовані надалі розвивати двосторонні партнерські відносини.

  Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Грузії розвиток двосторонніх відносин Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Грузії розвиток двосторонніх відносин Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Грузії розвиток двосторонніх відносин Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Грузії розвиток двосторонніх відносин