• In English
 • Реконструювали найстарішу покровську школу для півтисячі учнів, – Дніпропетровська ОДА
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 14 січня 2019 року о 15:32

  У Покрові на Дніпропетровщині реконструювали півстолітню школу №1. Заклад змінився кардинально – від фасаду до класів. Врахували і потреби дітей з інвалідністю. Відсьогодні у сучасних умовах навчатимуться майже півтисячі школярів, – повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Розвиток освіти – інвестиції у майбутнє. Нині в регіоні реконструюємо три десятки шкіл. Усюди акценти однакові – яскравий дизайн, енергоефективність, зручні меблі, нове обладнання. Наші пріоритети – комфорт, безпека та якісна освіта для дітей і у містах, і в селах», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА.

  У класах встановили нові меблі та інтерактивні дошки. У коридорах є телевізори, на кожному з трьох поверхів – буккросинги. Для розвитку дітей з інвалідністю – медіатека та ресурсна кімната.

  Відремонтували їдальню, на кухні встановили нове обладнання. У спортивній залі – спеціальний паркет, який використовують у баскетбольних залах. А ще – особлива система вентиляції, яка підтримує комфортну для занять температуру. Все спортивне спорядження – нове.

  На подвір’ї обладнали зони для різних вікових груп дітей. Для малих – гірки та пісочниця, для старших – турніки та альтанка. Є міні-метеостанція, де за допомогою спеціального обладнання школярі визначатимуть температуру повітря, тиск, напрям вітру.

  Реконструювати стадіон планують вже до кінця 2019 року.