• In English
 • Рекомендації громадянам України у зв'язку з масштабними лісовими пожежами в Греції та Північній Македонії
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 06 серпня 2021 року о 15:40

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив посольствам України в Грецькій Республіці та Республіці Північна Македонія тримати на особливому контролі потреби українських громадян у зв'язку з масштабними лісовими пожежами у цих країнах.

  МЗС України рекомендує громадян України, які планують поїздки до Греції та Північної Македонії або вже перебувають на їх території:

  1) утриматися від відвідування уражених стихією локацій;

  2) уважно відстежувати повідомлення місцевих служб цивільного захисту;

  3) неухильно дотримуватися рекомендацій та приписів щодо безпеки;

  4) у разі виникнення загрози життю або здоров’ю невідкладно звертатися до відповідної закордонної дипломатичної установи України за місцем перебування:

  Посольство України в Грецькій Республіці (телефон “гарячої лінії”: (+30 6932765606, електронні адреси: emb_gr@mfa.gov.ua; consul_gr@mfa.gov.ua).

  Посольство України в Республіці Північна Македонія (телефон “гарячої лінії”: (+38 97258 9639, електронна адреса: emb_mk@mfa.gov.ua).

  Нагадуємо також про функціонування цілодобової «гарячої лінії» МЗС України за тел. +38 044 238 16 57, електронна адреса: cons_or@mfa.gov.ua.

  УВАГА! Епіцентр пожежної небезпеки в Греції зосереджений на півночі столичної агломерації, західній частині півострова Пелопоннес та острові Евія (Евбея).

  Місцеві рятувальні служби продовжують здійснювати комплекс заходів з ліквідації осередків пожеж.