• In English
 • Реформа корпоративного управління буде продовжена, - Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 липня 2020 року о 16:22

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів робочу зустріч з членами Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (в режимі відеоконференції). Участь у зустрічі взяли Голова Комітету Джейсон Пеллмар, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчицький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та  сільського господарства Світлана Панаіотіді та інші.

  Під час зустрічі Денис Шмигаль наголосив, що Уряд зацікавлений в успішному завершенні реформи щодо покращення управління підприємствами державного сектору економіки.

  «Ми робили і будемо робити всі кроки по відношенню до продовження тих успіхів, які вже досягнуті у реалізації цієї реформи. Від Уряду, від Президента та від профільних міністрів є бажання продовжувати цю реформу», - наголосив Прем’єр-міністр.

  Зокрема, очільник Кабінету Міністрів додав, що вчора, 29 липня, вийшло урядове доручення по підготовці та приведенню п’ятнадцяти найбільших державних підприємств до стандартів ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку).

  Також, Прем’єр-міністр прокоментував питання щодо ситуації із заробітними платами для керівників та членів наглядових рад державних підприємств.

  «Верховна Рада ще в квітні прийняла рішення, яким обмежила заробітні плати для чиновників всіх рівнів, а також для членів наглядових рад у розмірі 10 мінімальних заробітних плат. Таке рішення прийнято на весь період карантину. В Уряду немає повноважень відмінити закон. В Уряду немає можливості припинити карантин, адже відбувається зростання кількості захворювань та розгортання епідемії», - відзначив очільник Уряду.


  Реформа корпоративного управління буде продовжена, - Денис Шмигаль