• In English
 • Олег Немчінов провів нараду щодо вирішення проблемних питань, що виникли після проведення фінальної частини ЄВРО-2012
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 липня 2020 року о 15:35

  29 липня Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов провів нараду щодо вирішення проблемних питань, що виникли після проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні.

  У нараді взяли участь Міністр інфраструктури України та представники: Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Служби безпеки України, Державного агентства інфраструктурних проектів, Державного управління Справами, Державного підприємства "Фінансування інфраструктурних проектів", Державного підприємства "НСК "Олімпійський" та Державного підприємства "НКММК "Мистецький арсенал".

  Під час наради був представлений проект Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку фінансування деяких інфраструктурних об'єктів".

  «Наразі цей проект має деякі суперечності: відсутні детальні розрахунки щодо обсягів коштів, які планується виділити на добудову інфраструктурих проектів та понад 100 з 570 млн грн боргових зобов'язань визначених судами будуть прямими збитками. Саме тому необхідне проведення якісних експертиз та аудитів: інженерно-технічних, будівельних, технологічних, цінових, юридичних та фінансових. Ці результати будуть передані в Державне агентство інфраструктурних проектів для формування прогнозних обсягів фінансування, зокрема з урахуванням необхідності коригування проектно-кошторисної документації, необхідних для завершення реконструкції та будівництва об'єктів, та введення їх в експлуатацію, - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зазначив, що питання недофінансування та недобудови об’єктів ЄВРО-2012 роками ніхто не вирішував, і дуже важливо довести справу до кінця, адже держава зможе отримати інфраструктурні об’єкти, котрі сприятимуть збільшенню доходів та інвестиційної привабливості України.

  Підводячи підсумки, можна зазначити, що під час наради був напрацюваний алгоритм виходу із проблемної ситуації, визначені відповідальні особи із всіх залучених об'єктів та розпочалась підготовка пропозицій, що будуть внесені на розгляд Уряду.