• In English
 • Реалізація експортної стратегії розширить можливості України, включивши її в світові торговельні ланцюжки, - Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 грудня 2017 року о 11:43

  Реалізація експортної стратегії, як ключового документа розвитку міжнародної торгівлі України, дозволить не тільки розширити торговельні можливості нашої держави, а й включити її до світових виробничих та торговельних ланцюжків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

  «Загальний обсяг зріс на 20%, або це 35 млрд дол. У нас є два завдання – наситити власний ринок, і ми рухаємося в цьому напрямку, а друга позиція – посилити експорт», - сказав Глава Уряду.

  Він підкреслив, що географія поставок української продукції становить понад 160 країн, а спектр продукції – від агросектору до продукції ГМК та машинобудування.

  «Україна має бути серйозною країною – експортером», - сказав Володимир Гройсман.

  Прем’єр-міністр також повідомив, що на фінальній стадії підготовка рішень по експортно-кредитному агентству. «Ми маємо дати фінансову підтримку продажу української продукції. Це принципово важливий інструмент», - підкреслив Глава Уряду.

  Він в черговий раз звернув увагу, що експорт та економіка, а саме економічний підйом, залишаються пріоритетом роботи Уряду на 2018 рік.

  Реалізація експортної стратегії розширить можливості України, включивши її в світові торговельні ланцюжки, - Глава Уряду