• In English
 • Реабілітація поранених: МВС підписало Меморандум про співробітництво з "МЕХАД"
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 26 грудня 2023 року о 16:00

  Міністерство внутрішніх справ України та Представництво "МЕХАД" в Україні підписали Меморандум про співпрацю. "МЕХАД" - французька організація, яка працює у сфері охорони здоров’я.

  Участь у підписанні документа взяла Державний секретар МВС Інна Ящук та координатор проекту з реабілітації Представництва "МЕХАД" в Україні Наталія Собко.

  "Філософія Міністерства внутрішніх справ має головну мету - цінність людського життя, збереження та підтримка наших громадян. Тому надзвичайно важливою залишається співпраця з громадськими організаціями та медичними установами, які мають на меті розвиток реабілітації. Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку нашої історії. Тепер історію допомоги та підтримки підхоплює організація "МЕХАД". Наші лікарі, фізіотерапевти, реабілітологи також мають багатий досвід. Тож, впевнена, обʼєднання фахівців з різних країн дасть ще більший результат", - зазначила Інна Ящук.

  У свою чергу Наталія Собко наголосила, в "МЕХАД" є багато спеціалістів, які мали такий досвід з пораненими в інших країнах світу, де відбувались військові конфлікти

  "Реабілітація - це проект, який має бути довгим та постійним, тому що повне відновлення потребує багато часу та зусиль спеціалістів. Така співпраця дуже важлива. Ми дуже раді сьогодні продовжувати співпрацю з МВС та розвивати наш проект", - підкреслила координатор проекту з реабілітації Представництва "МЕХАД" в Україні.

  Підписанням Меморандуму сторони засвідчили такі напрями співпраці:

  • реалізація проекту з комплексної системи медичної підтримки та реабілітації пацієнтів;
  • участь у спільних наукових та комунікативних заходах із залученням працівників закладів охорони здоровʼя;
  • підвищення рівня професійної компетентності фахівців у сфері військової медицини;
  • консультування медичних фахівців з питань медичної реабілітації.