• In English
 • Рада безбар’єрності виконуватиме функції моніторингу та контролю виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 14 квітня 2021 року о 18:15

  Рішення про створення Ради безбар’єрності затверджено на засіданні Кабінету Міністрів України 14 квітня 2021 року.

  Створення такого органу ініціювала перша леді Олена Зеленська на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

  Мета створення Ради безбар’єрності – організація моніторингу та контролю стану виконання Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, реалізація розроблених на рівні облдержадміністрацій програм зі створення безбар’єрного простору, а також міжсекторальна взаємодія.

  «Процес моніторингу та контролю виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні не менш важливий ніж безпосередньо підготовка та затвердження цього документу. Саме Рада безбар’єрності виконуватиме функції ефективної платформи для комунікації, взаємодії та напрацювання спільних рішень на шляху до створення безбар’єрного простору в Україні», – підкреслив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.