• In English
 • Проведено експертну зустріч «Ключові пріоритети реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018 – 2020 роках»
  опубліковано 11 травня 2018 року о 17:20

  У рамках Тижня Відкритого Уряду 11 травня 2018 року відбулась експертна зустріч (у форматі відеоконференції) «Ключові пріоритети реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018 – 2020 роках».

  У Комунікативному центрі Уряду заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Наталія Окша, керівник проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» Олена Урсу та заступник директора проекту MSI «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» Максим Ключар говорили про саму Ініціативу, її роль та ключові завдання як в Україні, так і на глобальному рівні.

  Зокрема, Наталія Окша поінформувала про основні напрямки реалізації Ініціативи в Україні у 2011 – 2018 роках та процес підготовки плану дій з впровадження Ініціативи у 2018 – 2020 роках. «Якщо раніше ми виходили з таких напрямів, як доступ до публічної інформації, сприяння розвитку громадянського суспільства, надання якісних адміністративних послуг, то новий план дій орієнтований на Глобальні цілі сталого розвитку, ухвалені Організацією Об‘єднаних Націй», – зазначила Наталія Окша.

  «Ініціатива вбирає в себе все більше проблем, які є нагальними у суспільстві, певний час стоять на порядку денному і яким потрібен поштовх, щоб рухатись швидше. Ефективно це може працювати лише за умови співпраці органів виконавчої влади, громадськості, міжнародних партнерів та коаліції країн, які долучились до реалізації Ініціативи», – відзначив Максим Ключар.

  Олена Урсу окреслила глобальні тенденції в розвитку Ініціативи на сучасному етапі. «Програма розвитку ООН в Україні вітає ініціативу Уряду України щодо узгодження ключових зобов‘язань четвертого плану дій з Глобальними цілями сталого розвитку. Партнерство «Відкритий Уряд» – платформа, яка може сприяти більш швидкому їх досягненню. Ми хочемо заохотити громадськість допомогти Уряду у розробці стратегії змін і бути частиною цих змін», – зазначила вона.

  До обговорення за допомогою відеозв’язку змогли долучитися представники громадських організацій з 20 регіонів України.

  Відео експертної зустрічі: https://www.youtube.com/watch?v=ZzZj1iwoLD0