• In English
 • Протягом восьми місяців 2021 року вінницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 140 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 27 вересня 2021 року о 08:52

  Упродовж січня – серпня 2021 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області забезпечили усунення 140 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

  Поряд з цим досягнуто економічного ефекту на загальну суму 72,8 млн грн від упровадження рекомендацій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

  До підприємств, установ та організацій, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 24 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань. За результатами проведених ревізій, перевірок та аудитів органи місцевої влади та самоврядування, а також керівники об’єктів контролю прийняли 112 управлінських рішень.

  Для належного реагування до правоохоронних органів передано 33 матеріали заходів державного фінансового контролю, на підставі яких розпочато 17 досудових розслідування та вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До Державної служби фінансового моніторингу України для проведення аналізу, фінансових розслідувань, виявлення схем привласнення та можливого розкрадання державних коштів направлено 16 інформацій про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 136,8 млн грн.