• In English
 • Протягом січня - вересня 2020 року аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 29 жовтня 2020 року о 09:31

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня ‒ вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених за результатами проведених заходів державного фінансового контролю, на суму понад 23 млн грн.

  За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю впровадили 76 пропозицій, з яких 60 – спрямовані на досягнення додаткового економічного ефекту, загальна сума якого становить майже 13 млн грн.

  Органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій та їх органами управління за результатами заходів державного фінансового контролю прийнято 56 управлінських рішень.

  За допущені фінансові порушення 112 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 33 особи – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

  До установ, що допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 61 захід впливу: 17 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства; 8 призупинень бюджетних асигнувань; 28 зупинень операцій з бюджетними коштами; 8 зменшень бюджетних призначень.

  З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудиторами ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю 11 позовів та подано 2 позови на суму 2 млн грн.

  За результатами розгляду ревізійних матеріалів правоохоронними органами розпочато 15 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.