• In English
 • Протягом січня-травня 2018 року миколаївські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 47 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 11 червня 2018 року о 10:30

  Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області за 5 місяців 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 46,7 млн грн.

  За звітний період проведено 18 контрольних заходів, на 11 об’єктах контролю виявлені фінансові порушення. Державними фінансовими аудитами виявлено неефективні управлінські дії (рішення), що призвели або можуть призвести до неотримання доходів і непродуктивних, зайвих витрат на загальну суму 294,5 млн грн. Аудиторами надано низку пропозицій щодо підвищення ефективності використання державних ресурсів та якості управління об’єктами аудиту, половину з яких спрямовано на досягнення додаткового результату.

  На підставі матеріалів проведених контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 53 кримінальних провадження, матеріали 10 контрольних заходів долучено до кримінальних проваджень. 

  За недотримання законодавства складено 20 протоколів про адміністративне правопорушення, 10 з яких за порушення під час проведення державних закупівель.