• In English
 • Протягом року близько 1800 мешканців Харківщини підписали контракт зі Збройними Силами України
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 листопада 2018 року о 17:45

  На Харківщині  військовослужбовці військкоматів  продовжують активно проводити  інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

  «За сприяння місцевих засобів масової інформації щодо проведення агітаційних заходів, зустрічей на підприємствах із військовозобов’язаними, спілкуваннями із молоддю, з початку 2018 року близько 1800 мешканців Харківщини підписали контракт зі Збройними Силами України», – розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

  За словами офіцера, з усіх цьогорічних контрактників понад 700, або 40% прийшли до військкоматів, маючи досвід учасника бойових дій. А серед новачків військової служби було 130 дівчат.

  «Пріоритетним напрямком призовної роботи було та залишається комплектування військових колективів Десантно-штурмових військ та частин морської піхоти, а також бойових з’єднань Сухопутних військ. Так, воїнами-десантниками у 2018-му стали понад 200 харків’ян», – повідомив обласний військком.