• In English
 • Протягом дев’яти місяців 2021 року черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 74 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 жовтня 2021 року о 08:47

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом дев’яти місяців 2021 року провели 32 ревізії, 7 аудитів та 27 перевірок публічних закупівель.

  Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 190 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 64 управлінських рішення та використали 21 пропозицію, надану за результатами державних фінансових аудитів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 24 контрольних заходів та розпочато 17 досудових розслідувань.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 1 позов до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 338 тис. гривень.

  До 7 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За допущені порушення складено 151 протокол про адміністративні правопорушення, 45 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 4 посадових осіб об’єктів контролю звільнено із посад.