• In English
 • Протягом 2018 року івано-франківські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 25 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 15 січня 2019 року о 10:12

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області  протягом 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 25,61 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 16 контрольних заходів,  розпочато 17 кримінальних проваджень. Вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Розпочато 76 досудових розслідувань за результатами участі працівників управління у перевірках правоохоронних органів.

  За допущені фінансові порушення 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 7 ­– до дисциплінарної відповідальності.

  У 16 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, в 1 випадку застосовано призупинення бюджетних асигнувань та ще в 1 – зменшення бюджетних призначень на суму 143,20 тис. грн.

  За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 18 управлінських рішень.

  За результатами державних фінансових аудитів враховано 32 пропозиції.

  До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, щодо запобігання та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, на загальну суму 206,16 млн грн.