• In English
 • Програми психологічної підтримки та медичної реабілітації повинні розвиватися якнайшвидше за всіма сучасними методиками та технологіями, – Ірина Фріз
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 травня 2019 року о 15:13

  Програми психологічної підтримки та медичної реабілітації повинні розвиватися якнайшвидше за всіма сучасними методиками та технологіями. На цьому наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час відкриття Центру психологічної та медичної реабілітації в Одесі.

  «Україна потребує допомоги в цей важкий час. Програми психологічної підтримки та медичної реабілітації є на сьогодні тією сферою, яка повинна розвиватися якнайшвидше за всіма сучасними методиками та технологіями. Маємо вже сьогодні розуміти й оцінювати усі ризики, з якими ми зіткнемося, якщо не розгорнемо сучасну інфраструктуру відповідної системи допомоги для ветеранів», – зазначила Ірина Фріз.

  Слід зазначити, що Центр зведено на базі старої зруйнованої бібліотеки Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського в рамках фінансової допомоги за Програмою Європейської командної гуманітарної допомоги в Україні (EUCOM HA) та за підтримки Інженерного командування військово-морських об'єктів США.

  «Сподіваюсь,  що разом з нашими міжнародними партнерами ми зможемо реалізувати ще багато успішних проектів!» – зазначила Міністр у справах ветеранів.