• In English
 • Програми підтримки агровиробників і додаткові механізми залучення інвестицій будемо продовжувати, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 липня 2018 року о 12:26

  Уряд України в рамках політики зростання економіки буде продовжувати практику запровадження механізмів підтримки виробників, передусім в агросегменті, і залучення інвестицій, в тому числі шляхом формування індустріальних парків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що за рішенням Уряду впроваджено програму компенсації 25-30% вартості будівництва та реконструкції ферм та молочно-товарних комплексів, а також програму компенсації 25% вартості сільськогосподарської техніки українського виробництва.

  «А якщо це маленький фермер, то компенсуємо 40% вартості техніки», - додав Володимир Гройсман.

  Так само діє програма компенсації вартості посадкового матеріалу для садівників – незалежно від розміру компаній.

  «Садіть сади і отримуйте 80% компенсації вартості посадкового матеріалу», - зазначив Глава Уряду.

  Окремо він звернув увагу на підтримку фермерів, як основи агровиробництва в Україні. Обсяг такої підтримки – 1 млрд грн. «Там (в ці кошти) закладено і здешевлення кредитів, і речі по міндобривах, насіннєвому матеріалу. Будемо підтримувати фермерство», - наголосив Прем’єр-міністр.

  Говорячи про інвестиційну складову, він зауважив, що вже восени в Україні має запрацювати експортно-кредитне агентство. «Я також підтримую законопроект про створення індустріальних парків. Взяв би це питання в пріоритет, аби і надалі створювати механізми залучення інвестицій», - зауважив Глава Уряду.

  Програми підтримки агровиробників і додаткові механізми залучення інвестицій будемо продовжувати, – Володимир Гройсман