• In English
 • Профільний комітет ВРУ визнав задовільною роботу Мінмолодьспорту у 2018 році
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 березня 2019 року о 09:44

  Комітет Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму одноголосно визнав задовільною роботу Міністерства молоді та спорту щодо виконання програми Уряду в 2018 році.

  Таке рішення було ухвалено на засіданні Комітету від 20 березня після заслуховування та обговорення звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Уряду на 2018 рік у сферах спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, представленого Міністром Ігорем Ждановим, зокрема, про успіхи українських спортсменів.

  «Формування позитивного іміджу України у світовому спортивному русі є одним з чотирьох пріоритетів Мінмолодьспорту в Програмі діяльності Уряду. Слід відзначити, що 2018 спортивний рік був успішним для українських спортсменів. Збірні команди України завоювали на офіційних міжнародних змаганнях: 5170 нагород, з яких 1810 – найвищого ґатунку», – підкреслив урядовець.

  За словами Міністра, гарні результати продемонстрували як досвідчені атлети, так і молоде покоління спортсменів. Так, на спортивних аренах Європи та світу  434 нагороди здобули Національні збірні команди України з олімпійських видів, 3896 медалей – спортсмени-неолімпійці та 840 – спортсмени з інвалідністю.

  «Вдячний всім нашим спортсменам, тренерам, лікарям, масажистам, функціонерам збірних команд, вболівальникам – за яскраві українські перемоги на міжнародній арені! Такі досягнення є також і результатом спільної та плідної роботи Мінмолодьспорту, національних федерацій, НОК України, СКУ, НКСІУ, органів місцевої влади», – підкреслив Міністр.