• In English
  • Профільний Комітет ВР України створив Робочу групу з доопрацювання законопроекту щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування
    Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 29 квітня 2021 року о 16:21

    Ще один крок зроблено до наближення завершення реформи ДАБІ. Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування прийняв рішення схвалити рекомендації учасників круглого столу «Реформування системи архітектурно-будівельного контролю в Україні».

    Рішенням Комітету створено Робочу групу з доопрацювання законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування». Керівником Робочої групи призначено народного депутата України, заступника Голови Комітету Олену Шуляк. Від Мінрегіону до Робочої групи увійде заступник Міністра Наталія Козловська. До групи також увійдуть народні депутати, представники Мінрегіону, Мінцифри та Мін’юсту.

    Робоча група має узагальнити висловлені у ході дискусії та надіслані до Комітету пропозиції учасників круглого столу до проекту Закону, а також з урахуванням пропозицій, наданих зацікавленими сторонами, доопрацювати законопроект з метою подальшого внесення на розгляд Верховної Ради України.