• In English
 • Проект забезпечення житлом та можливість відкриття Ветеранського простору в Маріуполі обговорили Міністр Оксана Коляда та міський голова Вадим Бойченко
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 31 жовтня 2019 року о 15:18

  Питання забезпечення житлом, роботою та іншими соціальними послугами ветеранів та внутрішньо переміщених осіб обговорили під час зустрічі Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда з міським головою Маріуполя Вадимом Бойченком.

  Він розповів про проект забезпечення житлом «Нових маріупольців» 2020-2024 для ВПО та ветеранів.

  «Наша програма складається з трьох блоків: будівництво нових об’єктів, реконструкція старих та придбання квартир на вторинному ринку. Ми маємо близько 60 тисяч ВПО, які постійно проживають у нашому місті і 750 сімей вже стали на квартирну чергу. Наша ж програма розрахована на тисячу сімей», ‒ розповів Вадим Бойченко.

  Він також додав, що фінансування проекту передбачено за рахунок державного та місцевого бюджетів.

  У Маріуполі проживає близько 2,5 тисячі ветеранів. Оксана Коляда попросила міського голову також тримати в полі зору їхні потреби щодо забезпечення житлом та іншими соціальними гарантіями.

  «Ми розглядаємо можливість створення в Маріуполі Ветеранського простору. Такі майданчики розраховані не лише на ветеранів, але й на дійсних військовослужбовців. У самому місті знаходяться ППД кількох бригад, крім того на околицях міста постійно знаходяться ще кілька підрозділів, які виконують бойові задачі, тож відкриття такого простору тут стане корисним і доцільним для багатьох тисяч людей», ‒ наголосила Оксана Коляда.

  Також під час зустрічі міський голова розповів про процес створення нових робочих місць та про необхідність залучення ВПО з медичною, педагогічною та іншою профільною освітою та досвідом на вільні посади.

  Проект забезпечення житлом та можливість відкриття Ветеранського простору в Маріуполі обговорили Міністр Оксана Коляда та міський голова Вадим Бойченко