• In English
 • Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 грудня 2018 року о 14:15

  Команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» на двоповерховому брендованому автобусі прибула до Польщі та готується до презентації бренда в Українському домі у Варшаві.

  «Ми привезли з собою багато цікавого: книги, чудовий настрій та неймовірну VR-технологію, яка дозволить буквально «зануритися» в Україну та розглянути її з усіх боків», – розповідають учасники проекту.

  Гості зможуть скористатися окулярами віртуальної реальності, за допомогою спеціальних налаштувань поширити фотографії через соціальні мережі і, звичайно, отримають подарунки.

  За словами державного секретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденка, задача проекту –  «перенести людей в Україну за допомогою технології віртуальної реальності, показати їм нашу країну, її красу і безліч цікавих місць. І водночас – це сучасна презентація, яка демонструє можливості, які Україна дає інвесторам, студентам, підприємцям».

  Довідково

  З 21 по 23 грудня 2018 року у країнах Європи відбудеться проект «Ukraine NOW: Eurotour», який реалізується за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Команда проекту на двоповерховому брендованому автобусі «Ukraine NOW» відвідає Варшаву, Берлін та Прагу.

  Заплановано зупинки на центральних площах міст з метою проведення громадських заходів, під час яких європейці зможуть більше дізнатися про Україну. Важливим завданням туру є також популяризація української мови на туристичних маршрутах Європи.

  В рамках туру іноземцям буде презентовано новий бренд України Ukraine NOW, який був створений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

  Розклад Євротуру:

  21.12 – Варшава, Український дім у Варшаві.

  22.12 – Берлін, Площа Alexanderplatz та Бранденбурзькі ворота, Посольство України в Федеративній Республіці Німеччини.

  23.12 – Прага, Площа Миру, Посольство України в Чехії.

  Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві