• In English
  • Продовжується підготовка до проведення дансько-української операції “Північний сокіл-2018”
    Міністерство оборони України, опубліковано 03 березня 2018 року о 13:35

    В рамках чергового практичного етапу підготовки  українсько-данської операції з перевезення пального на острові Гренландія “Північний сокіл-2018” аеродром Бориспіль відвідали представники делегації Королівських Військово-повітряних сил Данії.

    Військово-транспортним літаком С-130  на базу 15-ї бригади транспортної авіації ПС ЗС України було доставлено спеціальні ємності для пального, яке планується до перевезення з авіабази ВПС США «Туле» на данську полярну станцію «Норд» на острові Гренландія в квітні цього року. Компактні еластичні баки було оперативно перевантажено на військово-транспортний літак Іл-76МД Повітряних Сил ЗС України, який планується залучити до виконання транспортної операції. На даний час триває налагодження і перевірка системи подачі палива.

    Нагадаємо, що спільна українсько-данська операція “Північний сокіл” з перевезення пального з авіабази ВПС США «Туле» на данську полярну станцію «Норд» військово-транспортним літаком Іл-76МД Повітряних Сил ЗС України проводиться щорічно, починаючи з 2009 року.