• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до Дня працівників сфери стандартизації та метрології
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 жовтня 2018 року о 09:00


  Шановні працівники
  сфери стандартизації та метрології!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з нагоди професійного свята та Всесвітнього дня стандартів!

  В умовах активної торговельно-економічної інтеграції України до високорозвинутих суспільств Європейського Союзу, а також інших країн заходу — перед Урядом стоїть мета підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння її виходу на світовий ринок. Саме тому захист здоров’я та життя громадян, ефективне регулювання ділового середовища, адаптація законодавства до високих міжнародних стандартів — наші першочергові завдання у сфері стандартизації та метрології.

  Міжнародна організація стандартизації у зв’язку з радикальними змінами в економічному поступі, зумовленими передовими технологіями та інноваційними підходами, все більше вимог висуває до процесів виробництва. Українські підприємства, щоб бути успішними та конкурентоспроможними, активно засвоюють такі інновації та виходять на якісно новий щабель розвитку.

  Переконаний, що визнання результатів діяльності вітчизняних інституцій у сфері стандартизації та споріднених видів діяльності на міжнародному рівні стане логічним продовженням реформ, які реалізуються в Україні. Наші фахівці сфери стандартизації та споріднених видів діяльності закладають гідний фундамент для запровадження інноваційних технологій та методологій, а тому роблять вагомий внесок у забезпечення розвитку національної економіки та модернізацію виробничого потенціалу країни.

  Висловлюю подяку всім працівникам сфери стандартизації та метрології, бажаю професійного зростання, успіхів, добробуту та значних звершень!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                  Володимир ГРОЙСМАН