• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Шевченківським днем
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 березня 2019 року о 09:00

  Шановні українці!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Шевченківським днем!

  Щороку традиційно все українське суспільство відзначає день народження Тараса Шевченка як національне свято. Ми віддаємо шану людині, яка зробила найбільше для усвідомлення українцями своєї національної самобутності. Унікальність Шевченка полягає у тому, що його творчість залишається актуальною у будь-який час, для будь-якого покоління українців. І сьогодні його творчий геній знаходить відгук у наших серцях і надихає українців на важливі звершення.

  Теми, які розкривав у своїй творчості Тарас Шевченко, є надзвичайно широкими, але всіх їх об’єднує вболівання за долю України, за долю української культури і мови, за щасливий завтрашній день для прийдешніх поколінь українців.

  Тому Шевченкове слово чудово вписується у сучасний культурний і суспільний контекст, залишається важливою складовою культурного коду України. Впевнений, що кожне нове покоління надихатиметься творчістю Шевченка, відкриватиме в добре знайомих творах нові горизонти і смисли.

  З повагою

  Прем’єр-міністр України               Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  з Шевченківським днем