• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня машинобудівника
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 вересня 2018 року о 09:00

        Шановні працівники та ветерани
       машинобудівного комплексу!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом - Днем машинобудівника!

  В умовах активного реформування чи не кожної суспільної сфери, модернізації промислових галузей машинобудівна та приладобудівна діяльність виступають на перший план. Машинобудування є надзвичайно високотехнологічною галуззю, а отже, у цій сфері дуже важливо відповідати вимогам часу та використовувати найновіші і найпрогресивніші технології.

  Тому модернізація машинобудівних галузей є базовою необхідністю національної економіки. Впровадження нових технологічних процесів, удосконалення засобів виробництва, покращення матеріально-технічної бази - саме завдяки активному оновленню машинобудівного сектору нам вдається нарощувати експорт української продукції.

  Крок за кроком створюються необхідні умови для подальшого розвитку галузі. І високий професіоналізм та досвід вітчизняних машинобудівників дають нам змогу з упевненістю дивитись у майбутнє, очікувати нарощення виробництва та подальшого збільшення науково-виробничого потенціалу, а отже, інтенсифікації практично усіх сфер промисловості.

  Висловлюю подяку українським машинобудівникам за важку та висококваліфіковану працю! Впевнений, що Ваш внесок у забезпечення промислового розвитку нашої країни є одним з найважливіших. Бажаю всім працівникам галузі міцного здоров’я і довголіття, нових професійних досягнень та матеріального благополуччя!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України             Володимир ГРОЙСМАН

   

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня машинобудівника