• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня бухгалтера та аудитора
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 липня 2018 року о 09:02

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю з професійним святом — Днем бухгалтера та аудитора!

  Сьогодні вдосконалення систем бухгалтерського обліку та аудиторської діяльності, їх відповідність європейським стандартам є одними із стратегічних напрямів досягнення прозорості економіки країни.

  Європейський вибір нашої держави ставить перед нами завдання реформувати бухгалтерський облік та аудиторську діяльність відповідно до вимог європейського законодавства. Успіх цих реформ залежить від відповідального ставлення кожного з Вас до виконання своїх обов’язків, неупередженості у прийнятті рішень, бажання професійно розвиватися та якісно змінювати професію.

   Ми завжди цінуємо вітчизняних фахівців бухгалтерської справи та аудиторів за глибокі знання, значний досвід, відстоювання спільної справи — добробуту в країні та процвітання українських підприємств. Робота кожного бухгалтера та аудитора — це ті краплини, з яких формується могутня ріка. Саме тому у цій відповідальній професії завжди високо цінуватимуться не лише фахові навички, а і порядність.

  Висловлюю подяку всім бухгалтерам та аудиторам нашої країни за якісну роботу, яка слугує економічному успіху українських підприємств, проектів, стартапів. Бажаю Вам професійного зростання, міцного здоров’я, злагоди і гармонії в особистому житті!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                  Володимир ГРОЙСМАН