• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем геолога
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 квітня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників геології, геодезії та картографії з професійним святом – Днем геолога!

  Українська геологія має давню історію, і ми мусимо продовжити славні традиції галузі. Економічний розвиток країни є нашим безумовним пріоритетом, тому геологічна розвідка та видобуток корисних копалин є предметом пильної уваги Уряду та професійної діяльності тисяч українських фахівців. Вітчизняна промисловість потребує злагодженої роботи спеціалістів геологічних професій для її забезпечення власними сировинними матеріалами.

  Упевнений, що високий фаховий рівень та професіоналізм українських геологів дозволяє ставити перед галуззю найвищі завдання у науковій та прикладних сферах.

  Висловлюю подяку всім працівникам геологічної галузі за складну наукову, розвідувальну, видобувну діяльність! Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, професійного зростання, подальших успіхів у Вашій складній та необхідній для суспільства праці!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем геолога