• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем залізничника
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 листопада 2018 року о 09:03

  Шановні колеги!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом —­­­­­­­ Днем залізничника!

  Завдяки високому професіоналізму, самовідданості, творчому підходу до справи працівники залізничного транспорту здійснюють вагомий внесок у забезпечення економічного та соціального розвитку нашої держави.

  Уряд послідовно здійснює заходи з модернізації інфраструктури залізниць, реалізації надзвичайно важливих технічних проектів, таких як спорудження нового Бескидського тунелю в Карпатах, електрифікація залізничних ділянок, облаштування швидкісної залізничної колії, що сполучає столицю України та міжнародний аеропорт «Бориспіль». Ці та інші починання мають стратегічне значення для подальшого розвитку національної економіки загалом і залізничної галузі зокрема. Серед пріоритетів Уряду зміцнення технічного потенціалу залізничного транспорту, підвищення ефективності його використання.

  Висловлюю щиру подяку всім працівникам залізничного транспорту за сумлінну працю. Бажаю міцного здоров’я, професійного зростання, благополуччя!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України          Володимир ГРОЙСМАН