• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем українських миротворців
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 липня 2019 року о 09:00

       Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем українських миротворців!

  З часу здобуття державної незалежності у 1991 році Україна активно долучилась до міжнародного миротворчого руху. На рахунку українських миротворців десятки успішних миротворчих місій, які забезпечували і забезпечують мир у найгарячіших точках нашої планети. Тому вітчизняних миротворців високо шанують у багатьох країнах світу.

  Миротворча діяльність – одна з найбільш поважних місій, що вимагає високого професіоналізму і неабиякої відваги. Наші миротворці, які отримали досвід безпосередніх бойових дій у зоні проведення Операції об’єднаних сил, стають практично незамінними спеціалістами для миротворчих контингентів ООН, НАТО та інших міжнародних організацій.

  Висловлюю подяку українським миротворцям за те, що ризикуєте життям заради забезпечення миру у найбільш небезпечних місцях нашої планети! Бажаю Вам міцного здоров’я, успішного виконання миротворчих місій і щасливого повернення до власних домівок!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем українських миротворців