• In English
 • Прем’єр-міністр: Ми запропонуємо джерела фінансування військового параду, тисячі людей зможуть подякувати військовим
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 липня 2019 року о 20:07

  Уряд України запропонує Президенту України джерела проведення військового параду на День Незалежності України. І це стане проявом шани до військових і можливістю тисяч людей подякувати українським воїнам. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Нагадаємо, цього тижня під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України підтримав пропозицію Глави держави підвищити фінансування війська і направити додатково 300 млн грн на забезпечення армії. Але разом з тим Володимир Гройсман дав доручення Міністерству оборони і Міністерству фінансів знайти джерела фінансування проведення військового параду, який є символом доблесті і честі українського війська.

  «Я підтримую пропозицію підвищити винагороду військовим до Дня Незалежності. І одночасно я запропоную варіант фінансування параду. А Глава держави прийматиме рішення, – сказав Володимир Гройсман. – Це буде парад гордості наших військових. Десятки й сотні тисяч людей подякують їм за доблесть».

  Прем’єр-міністр: Ми запропонуємо джерела фінансування військового параду, тисячі людей зможуть подякувати військовим Прем’єр-міністр: Ми запропонуємо джерела фінансування військового параду, тисячі людей зможуть подякувати військовим