• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
  опубліковано 29 липня 2018 року о 09:00

  Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю командування та весь особовий склад Сил спеціальних операцій Збройних Сил з професійним святом!

  Попри те, що Сили спеціальних операцій є наймолодшим підрозділом Збройних Сил, їх військова служба не проходить непоміченою в очах суспільства. Бійці Сил спеціальних операцій демонструють стійкість, відвагу і високий професіоналізм у боротьбі з незаконними російсько-терористичними угрупуваннями, які окупували український Донбас.

  Девіз бійців Сил спеціальних операцій – легендарний вислів українського князя-завойовника Святослава Хороброго “Йду на ви!”, який знаменує мужність, відвагу і непохитність в умовах небезпеки. Воїни Сил спеціальних операцій беруть участь в особливо ризикованих завданнях, завжди перебуваючи на передніх рубежах зіткнення з ворогом.  

  Країна пишається своїми відважними захисниками! Висловлюю подяку усім бійцям Сил спеціальних операцій Збройних Сил за високий професіоналізм, відвагу і чесну службу! Бажаю всьому особовому складу Сил спеціальних операцій Збройних Сил міцного здоров’я, професійного зростання, добробуту, миру і злагоди в особистому житті! Повертайтеся з бойових завдань завжди неушкодженими!

  З повагою

   Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН