• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників торгівлі
  опубліковано 29 липня 2018 року о 09:05

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників торгівлі України з професійним святом!

  Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом поглибила економічні відносини з європейськими державами і від зони вільної торгівлі наша держава отримала значні торговельні преференції: безмитні тарифні квоти для 36 видів товарів, переважно сільськогосподарської продукції. Зростання експортного потенціалу нашої країни дає змогу ставити нові амбітні цілі та орієнтуватися на нові світові ринки, сам факт чого доводить про підвищення конкурентоспроможності української продукції. Без перебільшення, торгівля в Україні (як зовнішня, так і внутрішня) сьогодні переживає значне піднесення і ця динаміка позитивно впливає на зміцнення реальної економіки.

  Головне завдання Уряду – не лише втримати тенденцію зростання в торгівлі, а і посилити її подальший стрімкий розвиток. Для цього пріоритетами в роботі профільних органів виконавчої влади є посилення захисту експортерів, сприяння збільшенню частки українських товарів на зовнішньому ринку, модернізація транспортної інфраструктури та транзитних послуг, від чого залежить ціноутворення, запровадження нових методологій дерегуляції підприємницької діяльності, а також макроекономічна стабільність в державі. Переконаний, що сьогодні ми виходимо на новий етап розвитку внутрішньої та зовнішньої торгівлі.

  Іншими важливими складовими роботи Уряду є сприяння розвитку конкуренції у сфері оптової та роздрібної торгівлі, залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій, оптимізація функціональної та територіальної структури торгівлі.

  Виконання цих завдань неможливе без досвіду наших працівників торгівлі, які своєю щоденною працею зміцнюють національну економіку, задовольняють потреби українських споживачів. Висловлюю подяку всім працівникам торгівлі за професійну роботу та бажаю міцного здоров’я, добробуту і нових звершень!

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                     Володимир ГРОЙСМАН