• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем шахтаря
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 серпня 2018 року о 09:00

       Шановні шахтарі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем шахтаря!

  Гірничодобувна галузь традиційно є однією з ключових у структурі вітчизняної промисловості, а гірничодобувні підприємства є бюджетоутворюючими не лише для окремих міст, а й цілих регіонів. Від чіткої роботи сектору залежить, без перебільшення, стан практично всієї національної економіки. Тому галузь залишається у центрі посиленої уваги Уряду, а її реформування і модернізація є одним з пріоритетів нашої політики в енергетичній сфері.

  В ході впровадження нових чітких та прозорих правил і стандартів у галузі ми не забуваємо про тих, завдяки кому вона існує: людей шахтарської праці. Шахтарська діяльність є однією з найважчих та найбільш небезпечних професій у світі, тому соціальна захищеність шахтарів, впровадження сучасних безпекових норм є прямим обов’язком держави. Реформування галузі відповідно до європейських стандартів передбачає також і впровадження сучасної моделі соціального захисту та створення умов для функціонування такої системи співпраці між робітником та власником підприємства, за якої трудові права шахтарів є максимально захищеними та гарантованими державою.

  Висловлюю подяку всім шахтарям України за важку та небезпечну, але надзвичайно шляхетну і потрібну для суспільства працю! Уряд докладатиме максимум зусиль для подальшого розвитку галузі, який буде супроводжуватися зростанням рівня оплати праці та посиленням Вашого соціального захисту. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинної злагоди та всіляких гараздів!

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем шахтаря