• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем ракетних військ і артилерії
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 листопада 2018 року о 09:03

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом — Днем ракетних військ і артилерії!

  Ракетні війська — один із найважливіших родів військ у складі будь-якої армії. Внесок вітчизняних ракетних військ і артилерії в успіх Збройних Сил під час бойових дій на Донбасі, без перебільшення, неможливо переоцінити. Українські «боги війни» протягом останніх років оточили себе ореолом слави, про їх подвиги ходять легенди.

  У процесі реформування української армії ми приділяємо особливу увагу ракетним військам і артилерії. Перехід на стандарти НАТО означає, насамперед, взяття на озброєння нових артилерійських і ракетних комплексів, що використовуються сьогодні провідними арміями світу. Нові стандарти, які ми впроваджуємо вже зараз, передбачають створення для кожного військовослужбовця умов, за яких він буде максимально захищеним, екіпірованим, озброєним. Це робить наше військо міцним і готовим протистояти будь-якому ворогу.

  Висловлюю подяку військовослужбовцям ракетних військ і артилерії за віддану службу, мужність і героїзм, з якими Ви виконуєте військовий обов’язок! Бажаю всім міцного здоров’я, бойової удачі та щасливого повернення додому! Схиляю голову на знак пошани до Ваших побратимів, які загинули, захищаючи Україну.

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН