• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 травня 2018 року о 09:00

      Шановні колеги!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!

  Книгодрукування є однією з найважливіших сфер науково-технічного прогресу людства. Винайдення книгодрукування стало революційною подією в історії. В епоху цифрових технологій та Інтернету друкована книжка залишається важливим джерелом інформації та незамінним джерелом задоволення.

  Лише за неповні п’ять місяців 2018 року в Україні видано більш як 5 тис. найменувань книг та брошур загальним накладом понад 7 млн примірників. Уряд розуміє важливість підтримки національної видавничої справи, особливо в умовах інформаційної війни. Тож ми і надалі популяризуватимемо українську книжку. З цією метою створено Український інститут, що відповідає за культурну дипломатію України у світі, а також профільну структуру – Український інститут книги, завданням якої є підтримка українського книговидання та розроблення загальної політики у книговидавничій справі. Упевнений, що в перспективі робота Інституту позитивно вплине на стан книговидавництва в Україні.

  Висловлюю подяку усім фахівцям, причетним до виробництва та розповсюдження книжок та друкованої продукції, адже Ваша робота є надзвичайно важливою для суспільства – вона посилює значення культурного та інтелектуального поля в суспільстві, залучає майбутні покоління до оволодіння знаннями. Бажаю Вам міцного здоров’я, успішних проектів та подальших досягнень у книговидавничій галузі.

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН